Kullanıcı Girişi

Sanal pos kullanıcı giriş değişikliği singlekey ID

Sanal pos ödeme sayfası giriş ekranı singlekey ıd ile giriş yapılacak şekilde değişecektir.
 
İş ortakları butonuna bastığınızda sizi ilk girişte sanal pos kullandığınız mail adresini tanımlamanız ve şifre belirlemeniz için singlekey ıd ekranlarına yönlendirecektir.
 
Sunum dosyasını indirmek için tıklayınız.
 
 
daha önceden kayıtlı ise doğrudan giriş yapılacaktır.
 
Singlekey ID sistemine bir defa kayıt olmanız yeterlidir.
 
Singlekey ıd ‘nin aktif olduğu tüm bosch platformlarına tek mail adresi ile giriş yapabilirsiniz. aynı mail adresi ile tekrar kayıt olmak istediğinizde, kaydınızı yapmayacak şifre giriş ekranı gelecektir.
 
Kayıt ekranında sanal pos için tanımlanmış olan mail adresinizi yazarak devam et butonuna basmanız gerekmektedir.
 
Singlekey ıd belirtmiş olduğunuz mail adresine doğrulama kodu gönderecektir. bu kodu yaklaşık 1 dakika içerisinde yazarak kodu doğrulayın butonuna basmanız gerekmektedir. belirlenen süre içerisinde doğrulama kodunu girmezseniz tekrar kod istemeniz gerekecektir.
 
Doğrulama kodunun gelmediğini düşündüğünüz durumlarda önemsiz postalarınızı yada belirtmiş olduğunuz e-mail adresinin doğruluğunu kontrol ediniz.
 
Singlekey ıd tanımlaması yapıldıktan sonraki girişlerde, sanal pos linkine tıkladığınızda iş ortakları giriş butonuna basarak, kullanıcı adı ve şifre bilgisi istenmeden siteye direkt giriş yapacaksınız.
 

Daha önce sanal pos'ta kullanılmayan başka bir kullanıcı ile singlekey ıd’ye giriş yapılmış ise, girilen internet tarayıcı bu kullanıcı ile girmeye çalışacağından hata verecektir. farklı bir internet tarayıcından girmek yada sanal pos uygulamasına bu kullanıcıyı tanımlamak gerekir.

BOSCH çalışanları;

BOSCH çalışan giriş butonuna bastığınızda sizi ilk girişte sanal pos kullandığınız mail adresini tanımlamanız ve şifre belirlemeniz için single sign-on (tek oturum açma) ekranlarına yönlendirecektir.

Daha önceden kayıtlı ise doğrudan giriş yapılacaktır.

BOSCH Sanayı ve Ticaret A.Ş.

 

Çerez Politikası

© Bosch Sanayi ve Ticaret. A.Ş. 2024, tüm hakları saklıdır.